Webinář

Webinář

Harmonické zdraví začíná u člověka samotného a jeho osobních vztahů s nejbližším okolím. Dobré fungování v těchto oblastech je základem prevence pozdějších nemocí. Proto jsme připravili pro podzim 2015 9 týdnů webináře s názvem Pěstuj život: kariéra, partnerství a rodina s Evou Joachimovou.

Eva Joachimová vedle pomoci lidem se zdravotními problémy pomocí čínské medicíny, již od poloviny devadesátých let předává celou šíři učení starých čínských Mistrů. Vypráví o tom podrobně v tomto videu.

V rámci jedinečné série zatím vydala od roku 1998 3 knihy: Cesta bílého jeřába, Cesta bílého jeřába za poznáním času člověka a Cesta bílého jeřába za tajemstvím času. Její expertízy a propočtů v oblasti vztahové kompatibility vyžívají nejen páry a rodiny s dětmi, ale i personalisté v pracovní sféře.

Vedle toho ve spolupráci s českými lékaři napsala 2 knihy o léčbě rakoviny z pohledu čínské i západní medicíny Rakovina – země neznámá a Devitalizace – oživená naděje.

Proč webinář o kariéře, partnerství a rodině v roce 2015?

Je poměrně známo, že vysoký počet lidí řeší problémy v partnerství i rodině. A také související nejistoty, jak vztahy skloubit s kariérou a dalšími tužbami naší doby.

Právě kariéra, partnerství a rodina první tři sektory magického čtverce lo shu (známého také podle svého numerického názvu ba gua), kterými by měl člověk ve svém životě podle starých Mistrů projít před tím, než se vrhne na „složitější témata“. Řešení problémů v těchto oblastech zavčas může znamenat prevenci závažnějších nemocí, s nimiž za Evou Joachimovou lidé často chodí až ve stádiu, kdy je pomoc poměrně složitá…

Není náhodou, že právě v čínském roce empatické a citlivé Kozy – odbornice na vztahy, který je letos navíc spojen s působením času v oblasti rodiny a tradic – se rozhodla poprvé široké veřejnosti otevřít webinář zaměřený na tuto problematiku.

 

 

07 Zastavení s Evou Joachimovou – Jak začala dělat čínskou medicínu v praxi

08 Zastavení s Evou Joachimovou – Jak pohlížet na rakovinu a spolupráce s českými lékaři

09 Zastavení s Evou Joachimovou – Jak se vyrovnává s vlastními nemocemi